Nowa Łomża alk. 0,0%

Łomża 0,0% to bezalkoholowe piwo, którym możesz się cieszyć nie tracąc przepysznego, pełnosłodowego piwnego smaku. Jest to idealny wybór dla tych, którzy lubią aktywny tryb życia bez żadnych ograniczeń.

Pełny smak prawdziwego piwa w Łomża 0,0% jest zachowany dzięki procesowi dealkoholizacji – który usuwa cały alkohol po procesie fermentacji. Dzięki temu napój zachowuje swój piwny charakter.

Zobacz więcej produktów
  • Chmiel
  • Słód
  • Woda
Zobacz następny Zobacz poprzedni
Kliknij, aby obejrzeć spot
Zobacz następny Zobacz poprzedni
Kliknij, aby obejrzeć spot
Zobacz następny Zobacz poprzedni
Kliknij, aby obejrzeć spot
Zobacz następny Zobacz poprzedni
Kliknij, aby obejrzeć spot
Marka

Wyjątkowy smak i jakość piwa Łomża dojrzewają powoli, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Łomża to piwo warzone w łomżyńskim browarze zlokalizowanym w północno-wschodniej części kraju. Regionalne pochodzenie oraz dbałość o najwyższą jakość i walory smakowe sprawiają, że Łomża nie zatraciła ducha prawdziwego piwa.

Oprócz klasycznych piw jasnych o różnej zawartości ekstraktu i alkoholu, Łomża oferuje swoim konsumentom także piwo niepasteryzowane, miodowe oraz mix piwa z lemoniadą (radlera), co czyni z naszej regionalnej marki jedną z najciekawszych ofert na polskim rynku piwa.

BROWAR W ŁOMŻY

Van Pur S.A.
Browar w Łomży
ul. Poznańska 121
18-402 Łomża

Recepcja
tel.: +48 (86) 47 34 800

Sekretariat
tel.: +48 (86) 47 34 801
fax: +48 (86) 47 34 810

Biuro w Warszawie

Van Pur S.A.
ul. Cybernetyki 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 (22) 448 90 00
fax: +48 (22) 448 91 00

JASNE
ALK. 5,7 % OBJ.
Trzy starannie dobrane składniki wystarczą, by zachować prostotę, a jednocześnie niepowtarzalność wyjątkowego smaku klasycznej Łomży.
WYBOROWE
ALK. 6,0 % OBJ.
Piwo chmielone na zimno z użyciem szlachetnego chmielu żateckiego jest idealną propozycją nawet dla najbardziej wymagających smakoszy.
RADLER
ALK. 2,0 % OBJ.
Połączenie piwa Łomża i lemoniady z soczystych cytrusów zapewnia orzeźwienie nawet w najbardziej upalne dni polskiego lata.
Niepasteryzowane
ALK. 5,7 % OBJ.
Niepasteryzowany wariant Łomży to przede wszystkim świeżość i naturalność, o którą dbamy podczas warzenia w naszym regionalnym browarze.
Miodowe
ALK. 5,7 % OBJ.
Miód z podłomżyńskich pasiek był idealnym dodatkiem do klasycznej Łomży – dzięki czemu powstało piwo o delikatnym, słodko-gorzkim smaku oraz nutą miodowego aromatu.
Mocne
ALK. 7,0 % OBJ.
Głęboki chmielowy smak piwa Łomża Mocne to perfekcyjny wybór dla nawytrawniejszych znawców łomżyńskich trunków
Jasne Pełne
ALK. 6,0 % OBJ.
Jasne Pełne to pierwsze piwo, które trafiło na rynek po uruchomieniu w 1968 r. browaru w Łomży. Butelkowane w ulubionych „bączkach” jest od lat symbolem naszej marki.
CZY JESTEŚ OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ?